گروه طراحی و تبلیغات چاپکدهدر طول زمان اشکال و ایده هایی درباره ارتباط بین مراحل استفاده از تکنولوژی تولید شده است. پیشرفت هایی شامل روانشناسی ارتباطات و و روانشناسی رسانه، پدیدار شدن رشته ای از مطالعات آکادمیک همه و همه بیان کننده اهمیت ارتباطات و نیاز به ابن مقوله است.

پیشرفت این علم، ارتباطات را به سه مرحله انقلابی کرده است. در طول مرحله اول، ارتباطات کتبی ابتدا با استفاده از نشانه ها یا علائم تصویری پدیدار شدند.این علائم تصویری از سنگ ساخته شده بودند، از این رو ارتباطات کتبی هنوز قابل حرکت نبودند. در طی مرحله دوم نگارش با پدیدار شدن بر روی کاغذ، پاپیروس، خاک رس، موم و غیره آغاز شد. الفبای عمومی مرسوم شده بود و برای یکسان بودن زبان در میان مسافت های طولانی پذیرفته شد و در نهایت یک جهش در تکنولوژی زمانی رخ داد که گوتنبرگ چاپ مطبوعات را در قرن پانزدهم اختراع کرد. مرحله سوم با انتقال اطلاعات از طریق امواج و سیگنال های کنترل الکترونیکی مشخص می شود که خود این مرحله برای خود انقلابی شگرف محسوب می شود. ارتباطات بنا براین فرآیندی است که معنی اختصاصی داشته است و این تلاش را نقل میکند تا درک مشترکی را به وجود آورد. این فرآیند نیازمند به فهرست وسیعی از مهارت ها در پردازش فردی، گوش دادن، مشاهده ، صحبت کردن، سوال تجزیه و تحلیل حرکات و ارزیابی امکان مشارکت و همکاری است.

گروه طراحی و تبلیغات چاپکده با مطالعات خود بر این مقوله و با به کارگیری تکنولوژی، تمام سعی و هدف خود را در جهت برقراری فرآیند ارتباطاتی سریع و مفید با مشتریان خود، به کار گرفته است و در این میان کانال های ارتباطی متنوعی را برای برقراری ارتباط مشتریان با این مجموعه فراهم کرده است.


 

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

021-86034955-86035409

email: info@chapcade.com

 

آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.
نام خود را وارد نمایید.
موضوع پیام خود را وارد نمایید.
پیام خود را وارد نمایید
ارسال