طراحی بنر

طراحی حرفه ای بنر یکی از روشهای انتقال پیامهای تبلیغاتی است که دارای طراحی گرافیکی میباشد و شامل تصاویر مربوط به محصول و نوشته یا شعار شرکت تولید کننده است. بنرهای تبلیغاتی در اصل مانند پرچمی هستند که یک لوگو، پیام یا مشخصه‌های دیگر شرکت یا موسسه را به مخاطبان منتقل میکند.


طراحی بنر

 

در دنیای امروزی بنرها یکی از محبوبترین و موثرترین راه های تبلیغات است. ارائه پیامهای تبلیغاتی در قالب گرافیک و با شیوه های هنری طراحی کلیت طراحی بنر را تشکیل میدهد. بنرها هم همچون پوسترها جهت تبلیغاتی شدن، طراحی و چاپ میشوند و پیام تبلیغاتی مورد نظر را در قالب یک طراحی گرافیکی به مخاطبان ارائه می دهد. متن های استفاده شده در  طراحی بنرها معمولا مزمون تبلیغاتی دارند و غالبا از جملات کوتاه و تاثیر گذار و زیبا تشکیل شده اند. هزینه های طراحی و چاپ بنر از پوسترها پاینتر است.  

لازم است بدانید: بنرها بیشتر برای تبلیغات فضای بیرونی مورد استفاده قرار میگیرند. این روش تنها راه تبلیغات فضای بیرونی نیست ولی در نوع خود مزایا و معایبی دارد. اما امروزه از بنر تبلیغاتی به عنوان یکی از اصلی‌ترین راه‌های تبلیغات استفاده میشود. بنرها بخاطر مزایایی همچون هزینه طراحی و چاپ پایین و در دسترس بودن و سهولت در اجرا نسبت به بقیه  ابزارهای تبلیغاتی طرفدارن زیادی بین شرکت ها و موسسات و کمپانی‌های مختلف دارند.