طراحی سایت 021-86035409
ثبت نام  |  ورود
 
طراحی و تبلیغات

خدمات طراحی و تبلیغات :

تبلیغات يک فرآيند است و نه يک رسانه. اگر چه که تبليغات به شکل هاي گوناگون رسانه اي براي ارتباط برقرار کردن بکار مي رود. تبليغات در ساده ترين شکل آن، روشي است که صاحب یک کسب و کار، با مشتري و مصرف کننده از طريق يک رسانه يا چند رسانه ارتباط برقرار مي کنند. 

اين امر مي تواند به سادگي يک تابلوی گرافیکی باشد که در تابلوي اعلانات يک سوپر مارکت قرار دارد. فروشنده متوجه اين موضوع است که این تبلیغ محصولي براي فروش با قيمت داده شده به مردم مي باشد تا کساني که احتمالا اين محصول مورد علاقه شان است، آن را بخرند.

اين موضوع شکل هاي ابتدايي تبليغات را به ياد مي آورد، هنگامي که کالاهاي جديد و عجيبي با کشتي از خاور دور و هند (( مانند چاي و چاشني ها)) به اروپا فرستاده مي شد، نياز بود تا براي خريد آنها، توجه مردم به محصولاتي که تا آن زمان با آن مواجه نشده بودند، جلب شود.

تصور اینکه تبلیغات می تواند پرده ای بر روی معایب یک محصول باشد و موقعیت شرکت و محصول را در بند و تفکری بازار مدار تضمین نماید، تصوری محکوم به شکست است .کافی است به هنگام گذر از کوچه و خیابان به این تبلیغات رنگارنگ آویخته و نصب شده به روی مکان های مختلف با تامل نگاهی بیاندازیم و رها از رنگ و طرح ،شعارهای این تبلیغات را با تجربه های خویش در یک ترازو قرار دهیم ،آنگاه به این حقیقت تلخ پی می بریم که در این بین دسته ای از تبلیغات هستند که هدفی جز اغوای مصرف کننده را ندارد.

بایستی توجه داشت که بحث اخلاقیات در بازاریابی و تبلیغات نه تنها از جنبه رعایت مسئولیت های اجتماعی و وجدان فردی بلکه از دید تاثیر بلند مدت آن در وفاداری مشتریان بسیار حائز اهمیت است و در بلند مدت برای بقای هر کسب و کاری تعیین کننده می باشد.

علم طراحی گرافیک (و با تاکید مجدد: علم طراحی گرافیک ،نه هر شخصی که توانایی کار با نرم افزار های گرافیکی را داشته باشد) ،دانشی است که در شاخه تبلیغات با هدف ایده سازی ،معرفی یک برند، برجسته سازی نقاط قوت یک کسب و کار یا محصول ، جلب اطمینان مشتریان و ترغیب آنها برای حضور در بازار و خرید به کار می رود. این دانش نیز همانند سایر علوم و فنون مستلزم به روز رسانی مداوم است.

گروه طراحی و تبلیغات چاپکده با باور به مطالب فوق و قرار دادن این اهداف والا در سرلوحه فعالیت های خویش ، همواره توانسته پشتیبانی مناسب برای مشتریان خود در امر طراحی و تبلیغات باشد و رضایت مشتریان خود را به عنوان سرمایه ای ناب و با ارزش برای خود کسب کند.

طراحی و تبلیغات
  
 

webcade Page Flip requires FlashPlayer 9

Get Adobe Flash player

Powered by webcade Group

  
 

جهت آگاه سازی از اطلاعیه های فرم های ویژه و پیشنهادات عالی چاپکده اطلاعات خود را در این بخش ثبت نمائید.

شماره موبایل :
ایمیل :