فرم محاسبه قیمت چاپ آنلاینسرعت، دقت، خلاقیت ، تنوع. چهار عاملی که باعث شد تا گروه طراحی و تبلیغات چاپکده ، ایده ای را پردازش و پیاده سازی کنند، تا تحولی عظیم در سیستم محاسبات و برآورد هزینه های چاپی مشتریان خود بوجود آورند.
یکی از دغدغه ها و مشکلاتی که همواره مشتریان امور طراحی و چاپ با آن مواجه هستند، نداشتن اطلاعات کافی از هزینه های پیش روی آنها در انجام پروژه های تبلیغاتی است. تنوع در هزینه های اعلام شده از سوی مجریان امور تبلیغاتی و چاپی، تنوع طیف طراحی و چاپ پروژه های تبلیغاتی، تنوع در کیفیت مواد اولیه چاپی اعم از کاغذ، مرکب و ... همه و همه مواردی هستند که باعث سردرگمی و انتخاب غلط برای مشتریان امور تبلیغاتی و چاپی می شود.گروه طراحی و تبلیغات چاپکده ، با تکیه بر توان علمی و فنی خود توانسته این مسیر ناهموار را برای مشتریان خود تا حد مطلوبی هموار سازد.
فرم استعلام قیمت چاپ آنلاین گروه طراحی و تبلیغات چاپکده ، ایده و پروژه ای بود که ماه ها مورد برسی، برنامه نویسی و پیاده سازی قرار گرفت تا در نهایت به یکی از پر کاربردترین ابزارهای متقاضیان امور چاپی و تبلیغات تبدیل شد.
گروه طراحی و تبلیغات چاپکده ، مفتخر است که نوانسته این ابزار را برای اولین بار و در سطح کشوری، طراحی و پیاده سازی نماید، که با استقبال بی نظیر متصدیان امور چاپ، نشر و تبلیغات و همچنین مشتریان محترم مجموعه طراحان چاپکده قرار گرفت. از ویژگی های بارز این ابزار می توان به دریافت آنی و لحظه ای تعرفه های چاپی مورد سفارش، انتخاب آپشن ها و عناوین متنوع و نامحدود برای پروژه های چاپی و تسریع پروسه و روند امور طراحی و چاپ سفارشات اشاره کرد.
گروه طراحی و تبلیغات چاپکده امید دارد تا توانسته باشد گامی نوین، اثربخش و کاربردی رد جهت ادتقائ کیفی خدمات تبلیغات ، طراحی و چاپ ، برداشته باشد.